WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Kurumsal

Amacımız, üst düzey düşünülmüş tabelalara ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürünlerle tanıştırmak, ihtiyacı olan tabelalarla buluşturmayı sağlamaktır.

Kurumsal

Tabelacılık sektörünün genç ve dinamik firması Serkan Tabela, 2000 yılında tabela imalatı ve satışına başladı.
Faaliyet alanımıza giren tabela sektöründe yaşanan tüm olumsuzluklar, ciddiyetsizlikler ve amatör çalışmalar bizleri sektörümüzde kaliteli hizmet vermeye mecbur bırakmıştır.
Kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak, siz değerli müşterilerimize hizmet verme aşamasında, kuruluşumuzdan itibaren büyük önem gösterdiğimiz bir konudur.
Teknolijinin sürekli geliştiği bir dünyada, gelişmeleri yakından takip edip, yapısını ve çalışma stratejilerini zamanın ihtiyaçlarına göre düzenlemeyen kuruluşların ticari hayatta yer tutunamadığı gerçeğinden yola çıkarak, gelişen teknolojiyi takip etmek ve tüm çalışma sahamızda kullanmak ana stratejimiz olmuştur.
Bu çalışma ilkemiz ile ürettiğimiz ürünleri, yaygın pazarlama ağımız sayesinde sunmakta, bu pazarlama ağının gelişmesi ve devamlılığı için titiz bir çalışma sergilemekteyiz.
Web sitemiz sayesinde ise tüm Türkiye ye ürünlerimizi tanitmakta ve satışını gerçekleştirmekteyiz.Sektöründe kalıcı olmak ve ilk sıralarda yer almak isteyen firmaların sürekli gelişmeye mahkum olduğunun kuruluş olarak farkındayız.
Serkan Tabela sizlere daha iyisini sunmak için gelişmeye ve üretmeye devam edecektir.

01.
Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir. Design By Sitebulal.com
ÜSTE ÇIK